Beszámolók,  Egyéb kategória,  Igazi értékek,  Tájékoztatás

Hittanverseny iskolánkban

Megtartottuk a Szent Piroska Görögkatolikus Általános Iskolában az iskolai a hittanversenyt február 10-én. A verseny során választottuk ki azokat a tanulókat, akik községünket fogják majd képviselni a főegyházmegyei versenyen. Eldőlt az is, hogy évfolyamonként kik a legjobb hittanosok.

A 12 legeredményesebb tanuló: 1. SIMON MIHÁLY 5.B, 2. KREKK PATRA 7.A, 3. SZILÁGYI BALÁZS 8.A, 4. SZÉLL NÓTA 7.B, 5. HUDÁCSKÓ DÓRA 8.B, 6. SZABÓ ÁGNES 8.B, 7. RÁCZ EDINA 7.A, 8. RÁCZ DOROTTYA 6.A, 9. CSINGI ZOLTÁN 7.B, 10. KERTI CSENGE 5.B, 11. SZÁSZ BORBÁLA 5.A, 12. KERTI BENEDEK 7.B.

Az évfolyamok versenye: 5. évfolyam: 1. Simon Mihály, 2. Kerti Csenge, 3. Szász Borbála. 6. évfolyam: 1. Rácz Dorottya, 2. Furó Zsófia, 3. Verdes Netti. 7. évfolyam: 1. Krekk Petra, 2. Széll Nóra, 3. Rácz Edina. 8. évfolyam: 1. Szilágyi Balázs, 2. Hudácskó Dóra, 3. Szabó Ágnes.

Ők február 16-én a 10 órakor kezdődő liturgián kapják meg érmeiket.

A főegyházmegyei versenyre bejutók: Simon Mihály, Krekk, Petra, Szilágyi Balázs, Széll Nóra, Hudácskó Dóra, Szabó Ágnes, Rácz Edina, Rácz Dorottya, Kerti Csenge, Szász Borbála, Hajdu Raul és Nagy Petra.

Mind a 30 versenyzőnek szívből gratulálunk! Életükre Isten áldását kívánjuk!