Igazi értékek

Egyházközségek találkozója – 2019. május 8.

PARÓKIÁK TALÁLKOZÓJA NYÍRADONYBAN – 2019

2019. június 8-án, szombaton a nyíradonyi templom udvarában és kertjében rendezik idén az egyházközségek találkozóját. Az eseményen parókiánk is részt vesz. Az utazás egyénileg lesz, de a programban közösen szeretnénk részt venni. Kérjük azokat, akik a főzőversenyen közösségünket szívesen képviselik, s egyben megfőzik az ottani lakománkat, jelezzék a parókusnak. A főzőverseny alapanyagát egyházközségünk biztosítja! – Ugyanakkor focicsapatot is keresünk a nyíracsádiak képviselésére. Szintén várjuk azok jelentkezését, akik ebben részt szeretnének vállalni.

A gyermekek részére ugrálóvár, népi játékok, csillámtetoválás, óriás buborék és arcfestés teszi „elviselhetővé” a vigadalmat.

Program: 11 óra – a főzőverseny kezdete, 13 óra – köszöntő és paraklisz a templomban, 14 óra – előadás, – 15 óra – a főzőverseny eredményhirdetése, 15.30 – Vidám Manók koncert, 17.30 – pünkösdi vecsernye, 18.45 – Sasvári Sándor koncertje.

Remélem, hogy a Nyíracsádi Egyházközséget minél többen képviseljük majd!