Beszámolók

Beszámoló egyházközségi gyűjtésekről

„Amit egynek a legkisebbek közül tesztek, nekem teszitek…”

Egyházközségünk rendszeresen részt vesz mások megsegítésében. Szép eredménnyel zárult a nagyböjti tartós élelmiszer gyűjtés is, de több olyan templomi adományozás/perselyezés volt, ami szép jele annak, hogy tudunk szeretni, adni, szolgálni úgy, hogy „semmit vissza nem várunk”, azaz önzetlenül, krisztusi módon.

Az elmúlt vasárnap a kispapok nevelését támogattuk. 67.470, – Ft gyűlt össze a perselyezés alkalmával. Április 7-én a szentföldön élő keresztényeknek 96.420, – Ft támogatást tudtunk küldeni. A folyamatban lévő gyűjtés a Sri Lankán meggyilkolt keresztények családjainak segítésére és a templomok helyreállítására történik. Eddig 60.150, – Ft gyűlt össze. Köszönjük! Ez a szeretet akciónk pünkösdig tart. Adományainkat továbbra is a fali perselyekbe lehet elhelyezni.